Winnaars Dialectschrijfwedstrijd Historische Vereniging Wijhe

In september ging de Werkgroep Dialect van de Historische Vereniging Wijhe op zoek naar mooie streektaalschrijfsels. Drie mensen leverden een bijdrage in. Johanna Marsman-Zuethoff uit Wijhe schreef “’n Dialect verhaaltien” en kreeg daarvoor tijdens het Dialectcafé op 15 november uit handen van voorzitter Cor van den Berg een kleine attentie overhandigd.
De twee andere bijdragen waren van de hand van Ruut en Floor Hoogendoorn uit Exloo en Herman Boerhof van de Boskamp. Alle bijdragen worden opgenomen in het verenigingsblad van de Historische Vereniging Wijhe, resp. van december 2023 en april 2024. Leden van de vereniging ontvangen het blad gratis in de bus; losse exemplaren ervan zijn te zijner tijd te koop in de winkel aan Langstraat 52.