Feestelijke opening nieuwe pand Historische Vereniging Wijhe

Feestelijke opening nieuwe pand Historische Vereniging Wijhe

Op woensdag 22 juni 2022 is het nieuwe pand van de Historische Vereniging Wijhe aan Langstraat 52 geopend. Dat gebeurde tijdens de feestavond voor vrijwilligers. Kor Lindeman sloeg op de Panne van Dieks en Teun Eikelboom luidde de schoolbel van de vroegere openbare lagere school aan de Kerkstraat.

Sinds 2020 huizen we al aan de Langstraat 52, maar door corona kwam er maar niets van een opening. Iets meer dan 60 personen waren aanwezig op de feestavond. Woorden van dank waren er voor allen die hebben meegeholpen bij de opruiming van het Wijhes Museum, verbouwing, verhuizing naar en inrichting van Langstraat 52.

Facebook
De Historische Vereniging Wijhe is ook te volgen via Facebook!
Lidmaatschap
Als u lid wordt, ontvangt u drie keer per jaar het blad Rondom de Toren en kunt u deelnemen aan de activiteiten die worden georganiseerd.

Word lid!
Mijn Stad Mijn Dorp
Deze website biedt u informatie over de Historische Vereniging Wijhe. Er staat geen historisch materiaal uit onze collectie op deze site, dat vindt u op onze pagina van het Overijsselse geschiedenisplatform Mijn Stad Mijn Dorp:
https://mijnstadmijndorp.nl/app/historische-vereniging-wijhe/