Open dag wind- en watermolens

Open dag wind- en watermolens

Op zaterdag 14 en zondag 15 mei 2022 zijn vele honderden wind- en watermolens in Nederland open voor bezoek. Dit jaar bestaat het Gilde van Vrijwillige Molenaars 50 jaar en daarom is 2022 het Jaar van de Molenaar. Extra bijzonder dus om een molenaar te bezoeken.

De Wijhese Molen is open op zaterdag 14 mei, draait en maalt; op zondag 15 mei is de molen niet in bedrijf, maar wel te bezichtigen.
Molen De Vlijt in Marle is open op zaterdag 14 mei en draait dan.
Prima te combineren met een bezoek aan de Historische Vereniging Wijhe. Op zaterdag zijn we open van 10-16 uur. Kom binnen, bezoek de nieuwe expositie ‘De schoolplaat’ en neus even rond in onze winkel. Van harte welkom!
Facebook
De Historische Vereniging Wijhe is ook te volgen via Facebook!
Lidmaatschap
Als u lid wordt, ontvangt u drie keer per jaar het blad Rondom de Toren en kunt u deelnemen aan de activiteiten die worden georganiseerd.

Word lid!
Mijn Stad Mijn Dorp
Deze website biedt u informatie over de Historische Vereniging Wijhe. Er staat geen historisch materiaal uit onze collectie op deze site, dat vindt u op onze pagina van het Overijsselse geschiedenisplatform Mijn Stad Mijn Dorp:
https://mijnstadmijndorp.nl/app/historische-vereniging-wijhe/