Gigengack draaimolen in Het Weijtendaal

Hier onder een bericht uit het blad “De Fontein”, het blad voor Het Weijtendaal te Wijhe:

Gigengack


Draaimolen Gigengack nu te zien en te horen in de koffiecorner: Sinds een aantal weken staat de miniatuur draaimolen van Gigengack tentoongesteld in de hoek van de koffiecorner op Het Weijtendaal. Naar aanleiding van de verhuizing van de Historische Vereniging Wijhe naar het pand in de Langstraat kregen we de vraag of we het leuk zouden vinden om de draaimolen op Het Weijtendaal te plaatsen. Omdat de draaimolen bij vele Wijhenaren nostalgische herinneringen oproept waren we gelijk enthousiast. En inderdaad, men herkent de molen, het licht en de muziek. Het zou fijn zijn, als de situatie het weer toelaat, dat vele bewoners kunnen komen kijken en genieten van de draaimolen.